V naší ložnici máme pověšené macrame. Okna směřují na západ a když není zataženo, tak se každý večer celý pokoj koupe v oranžovém světle, stává se prostorem mnoha tváří a rychle měnících se tvarů. I to samotné macrame mění svůj tvar, poletuje, hraje si. Zdi se naopak chovají jako citlivé papíry, které každou chvíli mění svou barvu a nakonec se pomalu propadávají do sebe, tiše mizí.

Naše ložnice je vcelku malá, ale dohromady jsme zde nafotili asi více fotek
než kdekoliv jinde. 
A možná to je to nejlepší vyjádření našeho přístupu k fotce. Zaměřujeme se na osobité příběhy, na příběhy, v kterých je poznat člověk a jeho city. Rozhodně nevyhledáváme prvoplánovou senzaci. 
Naše fotografie je hlavně o docenění jedinečnosti prostého okamžiku.

Snažíme se, aby náš přístup vedl k fotkám, které si člověk rád prohlédne i po hodně dlouhé době, a že mu připomenou přesně to, co by připomínat měly. Hodnota Fotografie jako takové by podle nás neměla být snižována pod nánosem neustále měnících se trendů, ale měla by v sobě chovat autenticitu a pocit věčnosti.  

NAPSALI O NAŠEM PŘÍSTUPU:

 
JAJ-231.jpg

ANEŽKA & JIRKA

Dianu s Romanem jsme si vybrali, protože se nám moc líbilo, jak nenuceně, přirozeně a opravdově jejich fotky působí. A nemohli jsme si vybrat lépe!

Celý svatební den jsme o nich v tom nejlepším slova smyslu ani nevěděli a přitom neexistuje okamžik, který bychom si přáli mít zachycený a neměli. Diana s Romanem byli všude, nikoho z nás do ničeho nenutili a výsledné fotky zachycují celý den takový, jaký byl a jaký si ho pamatujeme. Nejsou nijak strojené ani přikrášlené, zachycují spoustu krásných okamžiků, detailů i emocí. Krásně, s citem a opravdově v sobě uchovávají atmosféru celého dne a za to jsme moc vděční.

T%26Mwedding-80.jpg

TERKA & MICHAL

Nejlepší volba pro naši svatbu. Nejenom, že z každé výsledné fotky se nám tajil dech, ale i samotné fotografování bylo naprosto úžasné. Pokud dáváte přednost přirozeným fotkám před naškrobenými, a navíc jako bonus rádi poznáte dva skvělé lidi, Narativ jsou tou pravou volbou! Děkujeme.

T&J-200.jpg

TEREZA & JENÍK

Jedním slovem - NÁDHERA! Díky bohu, že jsem na Facebooku narazila na tento šikovný pár, který je schopný zachytit krásu okamžiku. Díky nim máme navždy zachované jedny z nejkouzelnějších chvil našeho života. Děkujeme!

R%26Lwedding-207.jpg

RADKA & LUBOŠ

Chtěla bych složit poklonu za naprosto dokonale odvedenou práci této dvojce. Už na předsvatebním focení jsme zjistili, jak uvolněné a přirozené to celé bude. Proto jsem se focení na svatbě vůbec bát nemusela. Z fotek jsem fakt odvařená! Je to přirozené, nikdo si na nic nehraje, nic se uměle nevytváří a nečančá. Má to hloubku. Nám šlo o to si náš den užít a vše prožít naplno a opravdově. I přesto, že fotografové nedostali žádný přesný harmonogram - co se bude kdy dít, tak byli úplně u všeho. Jsou dva a to je velké plus. Naprosto souzním s tímto stylem focení a náladou úpravy fotek.

Přeji vám, milá Diano a Romčo, aby si váš styl focení vždy našel lidi, kteří to cítí stejně. Jsem ráda, že svou práci děláte srdcem.

Ceníme si toho a děkujeme.